Czas na puchar

W najbliższą środę, 18 października zostanie rozegrana V runda Pucharu Polski Pomorskiego ZPN sezon 2017/2018. Dla drużyny GKSu Przodkowo będzie to drugi mecz w tej edycji. Pierwszy mecz przodkowanie rozegrali w IV rundzie pokonując rywala KS Kamienicę Królewską 4:0. Podopieczni Pawła Pagieły swój mecz rozegrają na wyjeździe. W Chojnicach zmierzą się rezerwami pierwszoligowej Chojniczanki, która to drużyna do walki o puchar dołączyła w III rundzie. Rywale drużyny z Przodkowa rozegrali do tej pory dwa spotkania pucharowe. Najpierw w ramach trzeciej rundy w meczu wyjazdowym pokonali drużynę Perła Czyczkowy 1:5. A w czwartej rundzie również w meczu na wyjeździe pokonali 0:3 drużynę Jantar Pawłowo.

Jeśli chodzi o ligę to obecnie rezerwy Chojniczanki swoje mecze rozgrywają w ramach rozgrywek V liga Gdańska gr. II. W obecnym sezonie po rozegraniu dziesięciu meczy rezerwy Chojniczanki zgromadzili na swoim koncie szesnaście punktów, na które złożyły się cztery zwycięstwa, cztery remisy i dwie porażki. A bilans bramkowy to dziewiętnaście bramek strzelonych przy szesnastu straconych.

A jak będzie w meczu pucharowym. Czy gospodarze przedłużą serię meczów bez porażki na własnym boisku w sezonie 2017/2018, czy może przodkowanie sprawią swoim kibicom radość. To się okaże w najbliższą środę.
Początek meczu o godz. 15.00 na boisku przy ul. Lichnowskiej 1 w Chojnicach.