Druga porażka w trakcie pobytu na obozie

W kolejnym meczu towarzyskim rozegranym na obozie w Policach zespół GKSu Przodkowo podejmował zespół miejscowy Chemik Police. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla rywala. Bramki padały w 53 i 74minucie.

Przodkowianie przystąpili do spotkania z Chemikiem po dwóch ciężkich treningach porannym oraz popołudniowym. Trudy tych treningów u niektórych zawodnikach były widoczne.

Od samego początku przewagę posiadali rywale, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i konstruowali groźne akcje. Już w 17 min. Chemik mógł objąć prowadzenie, kiedy to jeden z zawodników tego zespołu przejął piłkę przed polem karnym. Na nasze szczęście jego uderzenie pewnie wyłapał Adrian Szady. Przodkowianie pierwszy raz groźnie zaatakowali 23 min., ale do dobrego podania Piotra Ruszkul w pole karne nie doszedł Adam Gołuński i obrońcy rywali zażegnali niebezpieczeństwo. Do końca pierwszej połowy żadnemu z zespołów nie udało się pokonać bramkarza rywali i na przerwę oba zespoły schodziły przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron uwydatniła się przewaga naszego zespołu, którzy częściej byli w posiadaniu piłki, jednak im bliżej pola karnego rywala to naszym zawodnikom brakowało pomysłu na pokonanie bramkarza Chemika. W 53 minucie groźnie zaatakowali piłkarze z Polic i po ładnej i składnej akcji objęli prowadzenie. Po dwudziestu minutach już było 2:0 dla Chemika Police. Strzał sprzed pola karnego nasz bramkarz broni, ale wobec dobitki jest już bezradny.

Ostatecznie podopieczni Marcina Martyniuka przegrywają drugi mecz kontrolny w czasie obozu przygotowawczego.

GKS wystąpił w składzie: Kamola (Bach), (Szady), Jadanowski (Górski), P. Robakowski (Jagiełło), Budnik (R. Robakowski), Cyruk ( Rzepnikowski), Matys (Zalov), Gołuński (Zmysłowski, Ruszkul (Letniowski), Tutas (Rapińczuk), Wesołowski, Kopka