Drugi sparing na plus

GKS Przodkowo już po drugim sparingu. W dzisiejszym meczu towarzyskim trener Mirosław Pawłowski miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników z obecnej kadry. Brakowało tylko Piotra Łapigrowskiego, który nabawił się podczas zajęć treningowych kontuzji. Dodatkowo zagrali zawodnicy testowani. Z zespołem od kilku dni trenuje też dobrze znany przodkowskiej publiczności Łukasz Duszkiewicz.

Mecz z Pogonią Lębork przodkowanie wygrali 5:0. Bramki zdobyli: Marcin Karniluk (3) oraz Mateusz Niedźwiecki (2)

Pogoń Lębork – GKS Przodkowo 0:5 (0:0)

GKS I połowa: Kamola, Rybakowski, Gawron, Portasiński, Wesołowski, Klecha, Matys, Test, Leszkiewicz, Test, Tuttas

II połowa: Bach, Wroński, Portasiński, Test, Wieczorek, Karniluk, Dampc, Duszkiewicz, Niedźwiecki, Ruszkul, Test