Drugie zwycięstwo w IV lidze

FOTOGTAFIA: sportnakaszubach.pl
Kolejne drugie zwycięstwo odnieśli w sobotę piłkarze GKSu występujący w IV lidze. Nasi piłkarze pokonali na własnym obiekcie rezerwy Bytovi Bytów 2:0 po bramkach Mateusza Niedźwieckiego oraz Łukasza Kwaśnik

Przodkowianie po trumfie nad rezerwami Lechii Gdańsk tym razem nie dali szans innej drużynie rezerw Bytovi Bytów. W 8 minucie meczu receptę na pokonanie bramkarza gości znalazł Mateusz Niedźwiecki, a dzieła zwycięstwa zakończył w 90+4 Łukasz Kwaśnik.

Wymarzony debiut na ławce trenerskiej dla nowego trenera GKSu Przodkowo. Piłkarze GKSu pod wodzą Piotra Wnuk Lipińskiego w dwóch meczach wywalczyli komplet punktów. W rozmowie z trenerem usłyszeć można było, że cały czas będziemy pracować nad tym, aby nasza gra wyglądała jeszcze lepiej. Brakuje nam jeszcze szybkiego wyjścia do ataku i skuteczności. Dzisiaj się cieszymy z dwóch wygranych, a w środę będziemy walczyć o kolejne zwycięstwo w IV lidze.

GKS - Kamola, Łapigrowski /20’ Matys/, Ruszkul, Dampc /58’ Kwaśnik/, Tuttas, Klecha /70’

Leszkiewicz/, Wroński, Wieczorek /80’ Gawron/, Portasiński, Niedźwiecki, Jagiełło

rez – Bach,Gawron, Hański, Matys, Zalov, Leszkiewicz, Kwaśnik