GKS gra dalej

Trzecioligowa drużyna GKSu Przodkowo pokonała na własnym boisku drużynę KS Kamienica Królewska 4:0 (2:0) i awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Bramki w tym meczu zdobyli Paweł Arndt (3) oraz Grzegorz Gulczyński (1)

Od samego początku zdecydowana przewaga należała do naszego zespołu, który w pełni kontrolował przebieg wydarzeń na boisku. Rywale nastawili się tylko na kontrataki i czekali na przodkowian w obronie. Gdyby nasz zespół miał nieco lepiej ustawione tego dnia celowniki to zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Ostatecznie zakończyło się na czterobramkowym zwycięstwie.

GKS Przodkowo – KS Kamienica Królewska 4:0 (2:0)

bramki – Paweł Arndt 14’,41’,65, Grzegorz Gulczyński 71’

GKS – Zalewski, Siemko, Jadanowski, Zmysłowski, Kopka /55’ Panek/, Rzepnikowski,

Garczewski /55’ Rapińczuk/, Powszuk /46’ Gulczyński/, Cysewski /46’ Gołuński/, Arndt