Inauguracja bez punktów

Niestety, po dobrym meczu, pierwszym w tym roku kalendarzowym, wychodzimy bez dorobku punktowego. Mecz, ze względu na warunki pogodowe został rozegrany w Sopocie, gdzie jako gospodarze, podejmowaliśmy Elanę Toruń.
Spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie dla przodkowian, w pierwszej minucie gola strzelił Kacper Łazaj, wykorzystując błąd bramkarza gości. W kolejnych minutach spotkania, nasi piłkarze mieli jeszcze okazję na zdobycie następnego gola- niestety, żadna z nich nie została wykorzystana. Większą skutecznością popisali się jednak rywale, którzy zdobyli dwa gole ze stałych fragmentów gry.

GKS Przodkowo - Elana Toruń 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Kacper Łazaj (1.), 1:1 Łukasz Furtak (26.), 1:2Jakub Świeciński (86.).

Przodkowo: Moczadło - Górak, Wolak, Dampc, Klawikowski (78. Laszkiewicz), Kajca, Szałecki, Gawron (85. Patelczyk),Łazaj, Patok.