Pewne zwycięstwo nad Jaguarem Gdańsk

Podopieczni trenera Marcina Martyniuka bez większych problemów pokonali w swoim kolejnym meczu kontrolny tej zimy zespół występujący w czwartej lidze – Jaguar Kokoszki 2:1.

Od pierwszego gwizdka sędziego na boisku dominowali przodkowanie. Już po kilku minutach gry powinni prowadzić różnicą dwóch bramek, ale nadal szwankuje skuteczność wykonaniu naszych zawodników. Dotyczy szczególnie dwójki napastników Piotr Ruszkul oraz Tomasz Tuttas. Rywale odgryzali się szybkimi kontrami i po jednej z nich napastnik Jaguara ze dużą swobodą pokonał Patryka Kamolę. Do końca pierwszej części gry obraz nie uległ zmianie, ale także wynik spotkania 0:1.

Po zmianie stron przewaga GKSu z każdą minutą jeszcze bardziej się powiększała. Bramki w tym meczu dla przodkowian zdobyli Krzysztof Bułka oraz Kacper Rapińczuk.

GKS - Kamola (Bach), Górski (Wesołowski), Jagiełło, Budnik (P Robakowski), Jadanowski (Zalov), Rzepnikowski, Letniowski (Matys), Cyruk, Rapińczuk, Ruszkul (Bułka), Tuttas