Pierwsza wygrana w grupie mistrzowskiej!

Po awansie do grupy mistrzowskiej nasi zawodnicy nie zamierzają spoczywać na laurach. Pierwszy mecz, który czekał podopiecznych Trenera Kowalskiego, odbywał się w Środzie Wielkopolskiej, z miejscową Polonią. Gospodarze uplasowani na trzecim miejscu w tabeli, wydawali się faworytami tego spotkania, losy meczu potoczyły się jednak inaczej.

Rozstrzygająca okazała się 32. minuta meczu, kiedy to po pierwszym rzucie rożnym gości absorbowany przez przodkowskich zawodników bramkarz Polonii piąstkował tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej siatki. Ekipa Łukasza Kowalskiego, m.in. dzięki świetnej postawie Arkadiusza Moczadły, mimo wielu ataków gości utrzymała korzystny wynik do końca.

Mecz obejrzeć można:

Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo 0:1 (0:1)

Bramka: Przemysław Frąckowiak - samobójcza (32.).

Przodkowo(wyjściowy skład):Moczadło -Raulin,Patelczyk,Doumbouya,Gawron, Leszkiewicz, Szałecki,Klawikowski, Kręcki,Wolak,Kajca.