Podsumowanie sparingów

Drużyna GKS Przodkowo przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018 rozegrała pięć meczów kontrolnych. Bilans tych spotkań jest mało imponujący. Przodkowianie odnieśli w nich dwa zwycięstwa, jeden remis oraz dwie porażki. W tych wszystkich meczach bilans bramkowy zawodników Roberta Jędrzejczaka to strzelonych bramek dwanaście, natomiast straconych
dziesięć.
Swoje mecze kontrolne drużyna z Przodkowa rozpoczęła 15 lipca od wyjazdowego meczu W Mściszewicach a ich rywalem był beniaminek IV ligi Radunia Stężyca. Spotkanie zakończyło się naszą porażką 2:1. Drugim sparingpartnerem była
I- ligowa Olimpia Grudziądz. Po wyrównanym meczu padł wynik 1:1. Trzecią drużyną, z którą zmierzyła się drużyna GKSu był zespół z Izraela, Hapoelem Tel Awiw – pierwsza liga tego kraju. Na boisku w Gniewinie nasz zespół został rozbity przegrywając 0:5. W czwartym meczu kontrolnym rywalem GKSu była IV- ligowa Cartusia 1923 Kartuzy. Końcowy   wynik spotkania to 3:1 na naszą korzyść.Wreszcie w ostatnim meczu kontrolnym na boisku w Przodkowie podopieczni Roberta Jędrzejczaka spotkali się z V-ligową Wdą Lipusz. Wynik końcowy 7:1 dla przodkowian. Po rozegraniu tych pięciu meczów kontrolnych można ocenić że drużyna która do sezonu ubiegłego przeszła ogromne zmiany personalne jest należycie przygotowana do nowego sezonu.