Podtrzymać dobrą passę

Drużyna GKS-u Przodkowo po pięciu zwycięstwach, zero remisach oraz dwóch porażkach w najbliższą sobotę 3 października będzie miała możliwość przedłużenia tej dobrej serii. Tym razem przodkowanie przed własną publicznością zmierzą się z rezerwami ekstraligowej Pogoni Szczecin.

Po rozegraniu siedmiu kolejek drużyna z Szczecina ma na swoim koncie czternaście punktów, na które złożyło się cztery zwycięstwa, dwa remisy oraz jedna porażka. Szczecinianie strzelili w tych meczach jedenaście bramek, tracąc przy tym pięć. Taki bilans daje tej drużynie na obecną chwilę trzecie miejsce w tabeli. Dla porównania drużyna GKS-u Przodkowo ma o jeden punkt więcej czyli piętnaście punktów na które złożyło się pięć zwycięstw, zero remisów oraz dwie porażki. Podopieczni Sebastiana Letniowskiego strzelili w tych spotkaniach osiemnaście bramek, a stracili sześć. Taki bilans daje drużynie z Przodkowa pozycję lidera.

Miniona, siódma kolejka była udana tylko dla GKS-u Przodkowo, oba zespoły rozgrywały swoje mecze na boiskach rywali. Zawodnicy rezerw Pogoni Szczecin swój mecz rozgrywali w Gdańsku z rezerwami Lechii Gdańsk. Wynik końcowy 3:0 dla rezerw Lechii Gdańsk, natomiast przodkowanie w meczu wyjazdowym do Szczecina pokonali drużynę Świt Szczecin 2:0 po bramkach 2x Łukasza Stasiaka.

Sobotnie spotkanie GKS-u Przodkowo z Pogonią II Szczecin zaplanowano na godzinę 12.00

Serdecznie zapraszamy !