Porażka na własnym boisku

Niestety nic dobrego nie można powiedzieć o podopiecznych Piotra Wnuk Lipinski. W swoim kolejnym meczu IV ligi sprawili przykrą niespodziankę swoim kibicom przegrywając z drużyną GKS Kowale 1:2. Jedyną bramkę dla przodkowian zdobył Marcin Karniluk w 3 minucie.

Piłkarze GKSu Przodkowo po szybko zdobytej bramce przestali grać w piłkę nożną, będąc już zapewne że mecz dla nich się już skończył i mają pewne trzy punkty. Z tą myślą grali do 62 minuty, kiedy to goście z Kowal doprowadzili do wyrównania, a dwie minuty później goście zdobywają kolejną bramkę, która dała tej drużynie trzy punkty.

GKS Przodkowo - GKS Kowale 1:2 (1:0 )

bramka : 3’ Marcin Karniluk

GKS - Kamola, Łapigrowski, Hański /68’ Leszkiewicz/, Ruszkul, Dampc /60’ Niedźwiecki/,

Tuttas, Jagiełło, Wieczorek, Karniluk /77’ Wroński/, Kwaśnik /68’Matys/, Portasiński