Porażka nr 12

W miniony weekend została rozegrana szesnasta kolejka spotkań o mistrzostwo w III lidze, grupa II. Niestety drużyna GKSu Przodkowo w tej kolejce odniosła kolejną, dwunastą już porażkę w obecnym sezonie. Tym razem podopieczni Pawła Pagieły rozgrywali swój kolejny mecz na boisku rywala w miejscowości Solec Kujawski z miejscową Unią. Mecz tzw. za sześć punktów mając na uwadze że drużyna gospodarzy przed tym meczem zgromadziła w dotychczasowych meczach siedem punktów. Nic z tego punkty zostały w Solcu Kujawskim, a piłkarze miejscowego klubu cieszyli się z pełnej puli punktowej. Całe spotkanie to było totalne dno. Gra przodkowian wyglądała tak jakby nie mieli oni żadnej taktyki na ten mecz. Wszystkie ich podania były niecelne, a gra niektórych zawodników wyglądała tak jakby zabrano ich przypadkowo na mecz po drodze do Solca Kujawskiego. Z taką grą jak można wygrać mecz. Wynik spotkania został ustalony w trzydziestej minucie. Błąd w kryciu popełnił obrońca GKSu, który po prostu nie upilnował rywala, który ze spokojem strzałem głową pokonał Patryka Kamolę.

Unia Solec Kujawski - GKS Przodkowo 1:0 (1:0)

bramka - Piotr Kaczkowski (30’)

Unia - Skibiński, Kaczkowski /71’ Karbowski/, Plakhtyr, Nytko /60’ Born/, Śmietanko,

Poczwardowski, Michalski, Kasprzak, Czachorowski /86’Moranowski/, Chyrek,