Porażka po ciekawym meczu

W sobotę 2 września przodkowanie w meczu piątej kolejki doznali kolejnej porażki. Mecz był otwarty i ciekawy. Podopieczni Roberta Jędrzejczaka zaprezentowali się odrobinę lepiej aniżeli w poprzednich meczach, ale ulegli 1:0 w Jarocinie z miejscową Jarotą. Niestety, jest to już piąta porażka z rzędu w tym sezonie. Od początku spotkania piłkarze GKSu skupili się na grze z kontry, natomiast gospodarze grali głównie długie piłki za obrońców. Każda z drużyn miała w pierwszej odsłonie meczu po kilka sytuacji, najczęściej po stałych fragmentach gry, ale po żadnej z nich piłka nie znalazła się w siatce rywala. Strzały obydwóch drużyn były albo niecelne, albo za słabe lub po prostu na wysokości zadania stawali bramkarze.

Na drugą połowę piłkarze GKSu wychodzą jeszcze bardziej zmotywowani i to właśnie przodkowanie przejęli inicjatywę i posiadając lekką przewagę. Efektem tej przewagi były groźne strzały na bramkę gospodarzy jak kilka znakomitych okazji do zdobycia bramki. Paweł Arndt, Piotr Ruszkul to głównie do tych zawodników należało by się spytać dlaczego nie padła piłka do bramki rywala.

Gdy wszyscy obecni na stadionie byli myślami że mecz zakończy się podziałem punktów w 88 min. w niegroźnej akcji gospodarzy w polu karnym zagrywa ręką Cezary Gawron i decyzja sędziego – słabego w tym meczu - mogła być tylko jedna „wapno”, pewnie wykorzystana przez gospodarzy zapewniając upragnione trzy punkty.

Oglądając ten mecz można było od razu zauważyć że oba zespoły zasłużenie zajmowały ostatnie miejsca w tabeli. Przez cały mecz ekipy grały futbol siłowy, a widowiskowych akcji nie było widać. Po tym meczu GKS Przodkowo nadal okupuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zero punktów.

Panowie trenerzy, zawodnicy to jest wstyd!!!

Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 1:0 (0:0)

bramka - 88’ (k) Piotr Skokowski

Jarota Jarocin- Filipowiak, Ludwiczak, Piróg, Czapliński, Chromiński, Matuszak, Dunaj /80’

Maślanka/, Skokowski, Garbarek, Kowalski /90+4’ Komendziński/, Nowak