Porażka w pierwszym sparingu

GKS Przodkowo przegrał z Gryfem Wejherowo 2:3 w pierwszym meczu sparingowym rozgrywanym na sztucznej nawierzchni w Sopocie.

Przodkowski duet trenerski miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy – wśród nich zarówno graczy, którzy tworzyli zespół jesienią, jak i piłkarzy testowanych. Drużyna z Wejherowa wyszła na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Początek drugiej to wyrównana gra z przewagą piłkarzy Gryfa. Po błędzie naszych obrońców rywale zdobywają drugiego gola.

Utrata tych bramek nie załamała przodkowian którzy coraz groźniej atakowali bramkę naszego rywala. Po jednym z ataków bramkę zdobywa jeden ze sprawdzanych zawodników. Do wyrównania doprowadził Jakub Leszkiewicz. Gdy wszyscy byli już pogodzeni wynikiem remisowym w ostatniej minucie błąd przy wyprowadzaniu piłki przez Łukasza Kwaśnik i rywal to od razu wykorzystał ustalając wynik końcowy i wygrał 2:3.

W następny weekend przodkowanie rozegrają swój kolejny mecz w Lęborku z miejscową Pogonią.
Początek g. 12.00 w sobotę 26.01.2019r.

Skład I połowa : Bach, Gawron, Łapigrowski, Portasiński, Wroński, Test, Dampc, Karniluk,