Powalczyć o kolejne 3 pkt z Bałtykiem.

Przed III ligowcami z grupy Bałtyckiej czwarta kolejka spotkań. Tym razem piłkarze GKSu Przodkowo wystąpią przed własną publicznością, a ich rywalem będzie Bałtyk Koszalin.

Po rozegraniu czterech kolejek drużyna Bałtyku ma na swoim koncie trzy punkty na które złożyło się jedno zwycięstwo, zero remisów oraz dwie porażki. Koszalinianie strzelili w tych spotkaniach tylko jedną bramkę, tracąc dziewięć. Taki bilans meczowy i bramkowy daje koszalinianom dwunaste miejsce w tabeli.

Dla porównania drużyna GKSu Przodkowo po rozegraniu takiej samej liczby meczów uzbierała na swoim koncie sześć punktów, na które złożyło się dwa zwycięstwa, zero remisów oraz jedna porażka. Przodkowianie strzelili w tych spotkaniach siedem bramek, a stracili trzy. Taki bilans daje podopiecznym Sebastiana Letniowskiego czwarte miejsce w tabeli.

Miniona, trzecia kolejka spotkań była tylko udana dla GKSu, który w meczu wyjazdowym w Koszalinie z miejscową Gwardią pokonał rywala 0:3. Natomiast drużyna Bałtyku Koszalin również rozgrywała swój mecz na boisku rywala w Gdyni z rezerwami Arki. Spotkanie zakończyło się wysoką przegraną 8:0.

Na III ligowych boiskach drużyna GKSu Przodkowo z Bałtykiem Koszalin rozegrała dwa spotkania. W pierwszym spotkaniu 9.08.2014 na boisku w Przodkowie wygrał GKS 2:0 po bramkach Mateusza Frankowskiego i Michała Pietrzyk. W rewanżu7.03.2015 na boisku w Koszalinie padł wynik remisowy 1:1 po bramce Franciszka Barzowskiego.

Patrząc na historię spotkań oraz statystyki z obecnego sezonu faworytem sobotniego spotkania będą piłkarze GKSu Przodkowo. Ale patrząc na dwa pierwsze mecze i wyniki to drużyna Bałtyku Koszalin nie jest na straconej pozycji. Mamy nadzieję, że podopieczni trenera Letniowskiego pokażą dobrą grę jak w ostatnim meczu ligowym z Gwardią i wtedy o wynik będzie można być spokojny.

Spotkanie pomiędzy GKSem Przodkowo a Bałtykiem Koszalin zostanie rozegrane w sobotę 5 września 2015 na Gminnym Stadionie w Przodkowie. Początek meczu o godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy!