Remis z Pogonią

ZDJĘCIA: sportnakaszubach.pl
W meczu 25 kolejki trzeciej ligi grupy drugiej piłkarze GKSu Przodkowo zremisowali z rezerwami Pogoni Szczecin 3:3. Po tym spotkaniu podopieczni Marcina Martyniuka nadal okupują siedemnaste spadkowe miejsce w ligowej tabeli.

Sobotnie starcie lepiej rozpoczęli goście. W 22 minucie błąd przodkowskiej obrony wykorzystany został przez zawodnika Pogoni. Piłkarze z Przodkowa dążyli do szybkiego wyrównania, ale ich akcje ze stałych fragmentów gry nie przynosiły efektów. Dopiero w 34 minucie gry gospodarze mogli cieszyć się z wyrównania. Autorem bramki dla przodkowian był Piotr Robakowski. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron działo się sporo pod bramkami obydwu rywali. W odstępie dziesięciu minut ponownie kardynalne błędy obrońców GKSu doprowadzili goście do objęcia dwu bramkowego prowadzenia, była to 63 i 73 minuta spotkania. Teraz po utracie trzeciego gola przodkowanie jeszcze raz ruszyli do odrabiania strat. Zaczęło się to udawać. W 75 minucie rzut karny na bramkę zamienił Tomasz Tuttas, a sześć minut później efektowną główką uratował punk dla przodkowian.

GKS Przodkowo – Pogoń II Szczecin 3:3 (1:1)

bramki - Piotr Robakowski 34’, Tomasz Tuttas 75’(k), 81’ – Aro Stasiak 22’,73’, Rafał Maćkowski 63’

GKS – Szady, Robakowski, Zalov /72’ Rapińczuk/, Tuttas, Bułka /46’Matys/, Rzepnikowski, Górski,