Seniorzy po pierwszym treningu

W dniu wczorajszym po blisko miesięcznej przerwie do treningów powrócili zawodnicy drużyny seniorów GKS Przodkowo. Zespół pod wodzą trenerów Piotra Wnuk-Lipińskiego, Mirosława Pawłowskiego oraz trenera bramkarzy Filipa Żemojtel przygotowuje się do wznowienia zmagań w IV lidze. Start ligi zaplanowano na 2 marca, meczem ze rezerwami Lechii Gdańsk.

Pierwszy trening miał głównie charakter rozgrzewki. Zawodnicy wykonali także kilka jednostek biegowych. Stawili się wszyscy zawodnicy gotowi do intensywnych przygotowań do rundy wiosennej IV ligi.

Trenerzy będą przez kilka najbliższych dni bacznie obserwować potencjał każdego z zawodników. Na szansę gry i pokazaniu swoich umiejętność liczą zapewne ci, którzy wcześniej nie mieli takiej możliwości.

Pierwszy sparing przodkowianie rozegrają 19. Stycznia godzina 12:00 (Sopot).