Smutny powrót ze Szczecina

Drużyna GKSu Przodkowo w ramach ósmej kolejki spotkań o mistrzostwo w III lidze gr. II doznała siódmej porażki w obecnym sezonie. Tym razem podopieczni Pawła Pagieły w meczu wyjazdowym do Szczecina nie poradzili sobie z tamtejszymi rezerwami Pogoni.

Gospodarze już do przerwy zdobyli trzy gole, po przerwie dorzucili jeszcze jedną zwyciężając pewnie i wysoko. W tym meczu przodkowanie nie mieli większych szans w starciu z rezerwami Pogoni, solidnie wzmocnionymi piłkarzami z pierwszego, ekstraklasowego składu. Na dodatek w meczu w którym przodkowanie nie zdobyli bramki, dostali za to dwie czerwone kartki, boisko musieli opuścić Mateusz Gołębiowski za dwie żółte oraz bezpośrednią czerwień Grzegorz Gulczyński.

Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 4:0 (3:0)

bramki - Spas Delev (28’), Patryk Paczuk (34’,65’), Łukasz Zwoliński (39’)

Pogoń II – Henger, Kujawa, Matynia, Fojut, Waluszkiewicz, Rudol, Paczuk /75’ Bochnak/,

Murawski /66’ Pawłowski/, Zwoliński /46’ Maćkowski/, Kowalczyk, Spas Delev