Tylko remis

Tylko remis

Drużyna GKSu Przodkowo w piątek wywalczyła tylko jeden punkt na własnym boisku remisując 0:0 z drużyną Świt Skolwin Szczecin. Niestety poziom meczu był bardzo niski, nie było w nim za wiele akcji oraz strzałów na bramkę. Przez całe dziewięćdziesiąt minut piłkarze obu drużyn oddali tylko cztery strzały celne, po dwa w każdej połowie.

Pierwsi w piątkowym meczu, dobrą okazję mieli gospodarze. W 24 min. rzut wolny, po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne piłka w narożniku piątego metra trafiła do Marcina Karniluk, który dwukrotnie próbował oddać strzał, ale za każdym razem był on od razu blokowany, aż w końcu obrońcy rywala wybili piłkę daleko od swojej bramki. Dwa kolejne strzały należały do gości ze Szczecina. W 28 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową z około sześciu metrów oddał zawodnik gości, ale na szczęście piłka powędrowała nad poprzeczką. A drugi strzał miał miejsce w 34 min. goście ponownie mieli rzut rożny, dokładne dośrodkowanie i zawodnik gości znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. W tej sytuacji znakomicie spisał się Patryk Kotłowski, który wybronił kąśliwy strzał. W pierwszej części spotkania ostatnią szansę na zdobycie bramki mieli gospodarze w 44 min. Po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego strzał główką z około jedenastu metrów oddał Przemysław Kostuch, ale i tym razem bramkarz gości bez problemu złapał piłkę.

Cała druga część spotkania to była wyrównana gra, ale na jeszcze niższym poziomie w wykonaniu obydwu drużyn. Pierwsze dwa strzały należały do gospodarzy. Najpierw w 72 min. wykonywali rzut wolny na wysokości pola karnego szczecinian. Mateusz Łuczak próbował dośrodkować, ale zrobił to tak, że wyszedł mu strzał, ale ponownie bramkarz gości bez większych problemów złapał piłkę. Kolejną okazję gospodarze mieli po kwadransie gry. Strzał z daleka oddał Paweł Czoska, ale zrobił to bardzo niecelnie. W tej samej minucie pierwszy strzał w tej odsłonie meczu oddali piłkarze ze Szczecina. Jeden z zawodników gości na wysokości pola karnego przodkowian zamiast próbować dośrodkować to oddał strzał, ale okazał się on niecelny. Pięć minut przed końcem meczu ostatnią okazję w tym meczu mieli goście. Po szybkiej kontrze na czystej pozycji do zdobycia bramki znalazł się zawodnik gości, ale kolejny raz na szczęście piłka po strzale trafiła tylko w boczną siatkę.

GKS Przodkowo - Świt Skolwin Szczecin 0:0

GKS Przodkowo- Kotłowski, Czoska, Demianchuk, Frankowski, Karniluk /55’ Gawron/, Kostuch,