Wygrana na zakończenie sezonu

Drużyna GKS Przodkowo w ostatniej kolejce sezonu 2016/17 pokonała Pogoń Lębork 3:2. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Sebastiana Letniowskiego, zdobyli Cezary Gawron oraz dwukrotnie Łukasz Stasiak. Przodkowianie dzięki zwycięstwu kończą sezon ligowy na szóstym miejscu.
Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek. Przodkowianie jednak więcej utrzymywali się przy piłce, a sytuację wartą odnotowania, mieli już w 21 min. spotkania, kiedy Piotr Łapigrowski, z bliskiej odległości od bramki gospodarzy , minimalnie przestrzelił.
Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek, a strzelanie zaczęło się dopiero od 60 minuty. Najpierw do bramki gospodarzy po błędzie obrony trafił Cezary Gawron. Piłkarze GKSu tylko trzy minuty cieszyli się z prowadzenia. W 63 min. rzut wolny z około 17 metrów wykonywali gospodarze. Bardzo dobrze wykonany stały fragment i mamy remis 1:1. Minęły kolejne pięć minut i gospodarze wychodzą na prowadzenie. Tym razem w negatywnej roli wystąpił Cezary Gawron, który w dziecinny sposób dał się ograć zawodnikowi Pogoni, poczym ten sam zawodnik płaskim strzałem pokonał Patryka Kotłowskiego. Zaledwie po 120 sekundach Łukasz Stasiak celnym trafieniem doprowadza do kolejnego remisu. Jest 2:2. Już po dziesięciu minutach rozpędzona drużyna GKSu zdobywa kolejną bramkę, a strzelcem tej bramki jest ponownie Łukasz Stasiak i tym samym ustalił wynik spotkania.

Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 2:3 (0:0)

0-1 Cezary Gawron (60’), 1:1 Mateusz Wesserling (63’), 2:1 Fabian Słowiński (68’), 2:2 Łukasz Stasiak (71’), 2:3 Łukasz Stasiak (87’

Pogoń Lębork- Szlaga, Balogun /46’ Kajca/, Górski, Kłos, Sadowski, Słowiński, Stankiewicz, Szałek,