Na zakończenie obozu zwycięstwo

GKS Przodkowo pokonał na zakończenie obozu w Policach w meczu towarzyskim zespół Chemika Szczecin 3:1. Bramki w tym meczu zdobyli: Paweł Rzepnikowski, Adam Gołuński, Piotr Ruszkul.

Przodkowianie do spotkania ze Chemikiem Szczecin przystąpili bez narzekających na przeziębienia lub lekkie urazy Marcina Jagiełło, Marcina Budnik, Jacka Jadanowskiego i Oskara Zmysłowskiego.

Od samego początku spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu, którzy starali się zagrozić bramce rywala jednak ich bramkarz zachowywał czujność i uchronił kilka razy swój zespół przed stratą bramki. Paweł Rzepnikowski efektowną główką pokonał bramkarza doprowadzając do prowadzenia GKSu po wykonaniu stałego fragmentu gry.

Druga połowa to już całkowita dominacja przodkowian, bramki kolejno zdobywali Adam Gołuński i Piotr Ruszkul.

GKS - Bach, (Szady), Górski, R. Robakowski, P. Robakowski, Cyruk, Wesołowski, Matys

(Zalov), Rzepnikowski, Gołuński (Letniowski), Tuttas (Rapińczuk), Ruszkul