Nie sprostali drużynie z Kowal

Nie  sprostali drużynie z Kowal

Podopieczni Cezarego Gawrona w niedzielę rozegrali kolejny mecz ligowy. Zawodnicy z rocznika 2009 w roli gospodarza przegrali z AP GKS II Kowale 0:3.

W trakcie całego pojedynku do siatki trafiali wyłącznie goście, którzy w pierwszej połowie zdobyli jednego gola. Po przerwie nasi przeciwnicy kontynuowali swoją dobrą grę i potwierdzili to za sprawą kolejnych dwóch bramek. Przodkowianie próbowali zaskoczyć defensywę gości, ale ta sztuka im się nie udała, co miało przełożenie na końcowy wynik. Tym samym gracze GKS-u schodzili z boiska bez żadnej zdobyczy punktowej.

GKS – Klawikowski, Pobłocki, Bąk, Sławkowski, Bujak, Młyński, Korpoliński, Leszczyński,