Pewna wygrana

Zdjęcie autorstwa: sportnakaszubach.pl
W ósmej kolejce IV ligi do Przodkowa zawitał zespół Jantar Ustka. Wszyscy obecni kibice na tym meczu zastanawiali się jakim wynikiem zakończy się te spotkanie. Tradycyjnie początek spotkania należał do drużyny gości, którzy po katastrofalnym błędzie pozwolili rywalom zdobyć bramkę. Była to 7 minuta meczu. Do wyrównania kibice czekali do 39 minuty, kiedy po faulu w polu karnym na Piotrze Ruszkul sędzia podyktował rzut karny, pewnie zamieniony na bramkę przez Tomasza Tuttasa.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga naszego zespołu, którzy w tej części gry zdobyli kolejne bramki kończąc mecz wynikiem 4:1. Trzy bramki zdobyli kolejno Piotr Ruszkul, Marcin Karniluk oraz Mateusz Niedźwiecki

GKS – Kamola, Łapigrowski /39’ Wroński/, Robakowski, Matys /75’ Dampc/, Ruszkul, Tuttas,

Leszkiewicz / 66’ Niedźwiecki/, Wieczorek /68’ Gawron/, Karniluk, Kwaśnik, Jagiełło

rez – Bach, Gawron, Dampc, Klecha, Wroński, Zalow, Niedźwiecki