Pierwszy Trening

Punktualnie o godzinie 18.00 w poniedziałek wybiegli na boisko w Przodkowie zawodnicy GKSu Przodkowo, którzy będą się przygotować nieco ponad miesiąc do sezonu 2018/2019.

Na pierwszym zajęciach treningowych zabrakło aż jedenastu zawodników z zeszłorocznej kadry. Ale jest dobra wiadomość w zajęciach uczestniczyli nowi zawodnicy, którzy wyrazili chęć wstąpienia w szeregi naszego klubu. Nasi trenerzy podczas poniedziałkowych zajęć mieli do dyspozycji także naszych wyróżniających juniorów.
Jednocześnie informujemy, że zarząd klubu podjął decyzję o sztabie szkoleniowym drużyny
Seniorów IV ligi. Trenerem zespołu został Piotr Wnuk Lipiński, trenerem bramkarzy Filip Żemojtel, Kierownik drużyny Mirosław Pawłowski, Fizjoterapeuta Krzysztof Pachutko

Z naszego klubu odeszli:

Adam Gołuński (wyjazd zagranicę), Daniel Górski (Bałtyk Gdynia), Jacek Jadanowski, Juliusz Letniowski (obaj powrót z wypożyczenia), Paweł Rzepnikowski, Marcin Budnik, Kacper Rapińczuk (wszyscy trzej Wierzyca Pelplin), Adrian Szady (powrót z wypożyczenia), Piotr Robakowski, Oskar Żmysłowski, Łukasz Cyruk (szukają klubu)