Radunia lepsza od GKS'u

Radunia  lepsza od GKS'u

W swoim ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczynającą się rundą rewanżową wiosenną III ligi podopieczni trenera Marcina Martyniuka gościli na boisku lidera IV ligi Radunia Stężyca. Niestety po wyrównanej grze mecz zakończył się porażką naszego zespołu 1:0. Bramkę dla gospodarzy zdobył dobrze znany w Przodkowie Andrzej Kaszuba.

Początek sobotniego pojedynku należał do gospodarzy. W szóstej minucie bliski pokonania naszego bramkarza był napastnik Raduni, jednak przegrał pojedynek sam na sam z Adrianem Szadym. Po tej sytuacji wydawało się, że w pierwszej części gry czeka nas jeszcze sporo ciekawych akcji z jednej czy drugiej strony. Nic jednak bardziej złudnego. Na boisku działo się niewiele, ale można było dostrzec agresywną grę naszych rywali. Po kolejnym faulu boisko na noszach opuszcza nasz młodzieżowiec Kacper Rapińczuk.

Po zmianie stron w obu drużynach nastąpiły zmiany co zaowocowało w lepszą grą przodkowian, którzy częściej byli przy piłce i kilka razy groźnie zaatakowali bramkę gospodarzy. Co ciekawie w przewadze GKSu, to piłkarze z Stężycy objęli prowadzenie. W zamieszaniu w polu karnym Patryka Kamoli, najprzytomniej zachował się wspomniany Andrzej Kaszuba i prostym uderzeniem wpakował futbolówkę w bramce bezradnego Kamoli. Pod koniec spotkania ponownie zaostrzyła się niepotrzebnie gra. Właśnie po jednym z fauli w polu karnym gospodarzy boisko musiał opuścić Tomasz Tuttas

GKS - Szady /Kamola/, Jadanowski /Wesołowski/, P Robakowski, Budnik, Jagieło, Cyruk /Gołuński/, Rzepnikowski /Zalov/, Bułka /Matys/, Rapińczuk /Górski/, Ruszkul, Tuttas/Zmysłowski/