Remis z KP na zakończenie- zimowego okresu przygotowawczego

Podopieczni Tomasza Bąkowskiego remisują 0:0 w ostatnim sparingu okresu przygotowawczego, rozegranym przeciwko drużynie KP Starogard Gdański.

Spotkanie było pierwszym w 2020 roku meczem „ Bordowo-Szarych” na naturalnej murawie.

W sobotę 29 lutego meczem w Starogardzie Gdańskim piłkarze GKSu Przodkowo zakończyli okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2019/20. W sumie podczas zimowych przygotowań rozegrali dziewięć spotkań towarzyskich. Po za meczami towarzyskimi nasz zespół trenował na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Sopocie, korzystał z hali w Przodkowie a także korzystał z basenu i siłowni w Kartuzach.

Przodkowianie w meczach towarzyskich przegrali z Gromem Nowy Staw III liga (2:1), Bałtyk Gdynia III liga (3:2), remisy KP Starogard Gd. III liga (0:0), Kaszubia Kościerzyna IV liga (2:2) pokonali SAP Sopot V liga (6:0), Gwiadę Karsin IV liga (6:0), Pogoń Lębork IV liga (3:2), Wikęd Luzino IV liga (5:1), Sokół Zblewo V liga (2:0).

W sumie podopieczni Tomasza Bąkowskiego wygrali pięć meczy kontrolnych, dwa remisując i dwa przegrali. Bilans bramkowy tych spotkań to 27:10. Celnymi trafieniami w meczach towarzyskich zanotowali: Mateusz Łuczak (5), Krystian Patok (4), Łukasz Stasiak (2), Mateusz Niedźwiecki (2), Marcin Dampc (2), Piotr Łapigrowski (2), po jednym trafieniu Patryk Kamola, Paweł Czychowski, Michał Szałek, Kacper Jaskólski, Kewin Wesołowski, Mateusz Klecha, Dawid Klawikowski, Rento Doumbouya, Piotr Kręcki.

Już w najbliższą niedzielę 8 marca, o godzinie 11.00 nasz zespół powrócą do walki o ligowe punkty. W pojedynku 18 kolejki IV ligi, na boisku w Gdańsk Kokoszki „szro-bordowi” zmierzą się z Jaguarem Gdańsk.

KP Starogard Gd. - GKS Przodkowo 0:0

Skład GKSu: Kamola (Rybicki), Łapigrowski (Formela), Szałek, Klawikowski, Górak (Niedźwiecki), Dampc (Doumbouya), Łuczak (Wysiecki), Patok (Czychowski), Patelczyk, Klecha (Kręcki), Wesołowski (Jaskólski)