Wygrana w trzecim meczu towarzyskim.

W środę (29.01 ) piłkarze GKSu rozegrali trzeci mecz kontrolny. Tym razem rywalem „szaro-bordowych” był zespół piąto ligowy SAP Sopot. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla GKSu.

Mecz dla GKSu rozpoczął się dosyć niefortunnie bo już w 8 minucie spotkania po przypadkowym zagraniu Piotra Łapigrowskiego piłka wpada do bramki strzeżonej przez Oskara Rybickiego. Do wyrównania w 24 minucie doprowadził Krystian Patok, który wykończył akcję całego zespołu. Kolejne bramki w pierwszej połowie dla przodkowian zdobywali Mateusz Łuczak 2x i ponownie Krystian Patok.

Na drugą połowę trener Tomasz Bąkowski wprowadza do gry drugą jedenastkę, która do wyniku z pierwszej połowy dorzuca kolejne dwie bramki autorstwa Mateusza Łuczaka i Patryka Kamoli z rzutu karnego. Końcowy wynik 6:1 dla GKSu.

Skład I połowa GKSu: - Rybicki, Wroński, Łapigrowski, Patelczyk, Test, Dampc, Łuczak, Niedźwiecki, Patok, Test, Klawikowski

Skład II połowa GKSu: - Kamola, Formela, Test, Łapigrowski, Jaskólski, Łuczak, Leszkiewicz, Doumboya, Klecha, Test, Klawikowski