Kolejny dramat GKS'u

Drużyna GKSu Przodkowo w minioną środę doznała kolejnej porażki. Tym razem, w trzeciej kolejce spotkań w meczu wyjazdowym do Gdyni uległa 0:5 (0:3) miejscowemu Bałtykowi. Pierwsza bramka w tym spotkaniu wpadła w 5 minucie. Zdobywcą bramki Mateusz Kuzimski . Oczywiście utrata bramki nastąpiła przy biernej podstawie naszej obrony. Jednak zanim utraciliśmy pierwszą bramkę nasz zespół po błędzie obrony Bałtyku już w 3 minucie stanął dwukrotnie przed szansą zdobycia gola. Ani Łukasz Kopka ani Adam Gołuński nie potrafili pokonać bramkarza Matysiaka. W 15 minucie już było 2:0 dla gospodarzy. Zdobywcą bramki Adam Duda. Trzecia bramka zdobyta w 33 minucie spotkania to ponownie efekt taki sam bardzo słaba podstawa całego bloku defensywnego który był mocno tego dnia dziurawy niczym ser mazurski.

Na drugą połowę podopieczni Roberta Jędrzejczaka wyszli jakby bardziej zmobilizowani i momentami ich ataki zaczęły się bardziej zazębiać. Jednak 55 minucie jakby mało było dramatu, Mateusz Gołębiewski fauluje przed polem karnym zawodnika gospodarzy, a że była to sytuacja sam na sam decyzja sędziego nie mogła być inna czerwień dla naszego zawodnika. Dziesięć minut później było już 4:0. A w 83 minucie wynik końcowy tego spotkania 5:0 ustala celnym trafieniem Kewin Wesołowski.

Już w sobotę 26 sierpnia g. 17.00 będzie okazja do zdobycia pierwszych punktów w nowym sezonie. Rywalem naszego zespołu będzie drużyna Polonii Środa Wlkp.

Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 5:0 (3:0)

bramki - 1-0 (5’) Mateusz Kuzimski, 2-0 (15’) Adam Duda, 3-0 (33’) Juliusz Letniowski,

4-0 (65’) Mateusz Kuzimski, 5-0 (83’) Kewin Wesołowski

GKS Przodkowo- Kamola, Robakowski, Siemko (46’ Jadanowski), Matys ( 46’ Gołębiewski), Kopka (73’

Brzeski), Ruszkul, Gołuński, Rzepnikowski, Garczewski, Panek (46’ Arndt)