Sokół się bawił, gospodarze cierpieli

Drugi mecz w nowym sezonie zakończył się porażką. Tym razem podopieczni Roberta Jędrzejczaka rozgrywali mecz na własnym boisku, a ich rywalem była drużyna Sokół Kleczew. Gracze z Przodkowa zagrali beznadziejnie, wręcz katastrofalnie. I nic nie usprawiedliwia ich poczynań. Oglądający zawody kibice raz po raz zamykali oczy, widząc, co prezentują gospodarze.

Bardzo mądrze ustawieni przez swojego trenera goście, przetrzymywali każde chaotyczne ataki naszej drużyny. Po 5 minutach goście prowadzili,po wykonaniu rzutu rożnego w polu karnym powstało duże zamieszanie. Przy biernej podstawie naszej obrony jeden z zawodników gości płaskim strzałem po ziemi pokonał bezradnego Patryka Kamolę. Po utracie gola gospodarze ruszyli do odrabiania strat ale bez efektu końcowego. Natomiast goście nastawieni na gre z kontry kilkakrotnie pokazali że w tym elemencie gry są naprawdę bardzo niebezpieczni.

Po przerwie goście widząc nieporadność gospodarzy opanowali całkowicie środek boiska. Oglądaliśmy całkowitą przewagę gości, którzy robili na boisku co chcieli zdobywając kolejne bramki. Nasz zespół cierpiał, nie cieszył się grą, kibice obecni na tym meczu nie zasłużyli, by oglądać to, co zobaczyli. Rywal dominował, udzielił nam lekcji, po której nasi piłkarze będą silniejsi. To wszystko się okaże już w najbliższą środę w Gdyni w meczu z Bałtykiem. Początek meczu godz. 19.00

GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 1:5 (0:1)

bramki - 0-1 Jakub Antosik (5’), 0-2 Filip Brzostowski (50’), 0-3 Jan Paczyński (78’), 1-3 Krzysztof Garczewski (82’), 1-4 Jakub Groszkowski (86’), 1-5 Filip Brzostowski (90+3)

GKS Przodkowo - Kamola, Robakowski (75’ Gulczyński), Siemko, Matys (70’ Arndt), Kopka ( 70’