Zwycięski gol w Gdańsku

Piękne trafienie w 48 minucie wykonaniu Piotra Ruszkul dało nam premierowe zwycięstwo w sezonie 20182019. GKS Przodkowo pokonał na wyjeździe rezerwy Lechii Gdańsk 1:0

Decydująca akcja meczu miała miejsce na początku drugiej połowy. Wtedy technicznym uderzeniem po ziemi tuż przy słupku popisał się 33- letni pomocnik. Jak się okazało później była to jedyna bramka w środowym spotkaniu w Gdańsku. Przodkowianie w całym spotkaniu mieli więcej sytuacji strzeleckich, ale tego dnia w kilku akcjach zabrakło im wykończenia w polu karnym Lechii Gdańsk. Podopieczni Piotra Wnuk Lipinskiego nie mają jednak prawa narzekać, bo cel postawiony został w stu procentach zrealizowany i trzy punkty trafiły na konto GKSu.

GKS – Kamola, Łapigrowski, Ruszkul /80’ Matys/, Tuttas, Klecha /55’ Leszkiewicz/, Wroński,

Wieczorek, Kwaśnik /65’ Dampc/, Portasiński, Niedźwiecki /77’ Karniluk/, Jagiełło