Juniorzy Trampkarz C2 wciąż wygrywają

Juniorzy  Trampkarz C2  wciąż  wygrywają

Kolejne zwycięstwo w lidze Trampkarz C2 zanotowali podopieczni trenera Seweryna Wrońskiego. Drużyna z rocznika 2007 tym razem pokonała na boisku rywala Szargan Somonino 5:1.

Przed niedzielnym pojedynkiem to piłkarze z Przodkowa przystępowali w roli faworytów. W końcu to właśnie oni mieli na swoim koncie więcej punktów oraz mogli pochwalić się lepszym bilansem bramek. Pierwsza połowa jak i cały mecz był jednostronnym widowiskiem piłkarskim. Dominacja przodkowian była zdecydowana. Wynik meczu otworzył Krystian Okrój w 11 minucie. W 34 minucie było już 2:0 i ponownie Krystian Okrój popisał się celnym trafieniem. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Druga połowa rozpoczyna się znakomicie dla przodkowian. W 46 minucie wynik podwyższa Artur Malota. Krystian Okrój ponownie wpisuje się na listę strzelców bramek i zdobywa czwartego gola a sam strzela trzeciego. Wynik meczu ustala Artur Malota. Tym samym mecz kończy się wynikiem 5:1 dla GKS-u Przodkowo