Mecz niewykorzystanych szans

Mecz  niewykorzystanych  szans

Młodzicy D2 w kolejnym spotkaniu przegrali na wyjeździe z Borowiakiem Czersk 2:4.

Zespół z Czerska przed niedzielnym starciu sklasyfikowany był na pozycji szóstej w tabeli, natomiast zespół GKS-u trzynasta pozycja w tabeli. Gospodarze wyszli na prowadzenie w dziesiątej minucie, kolejne bramki zdobywali w trzynastej i dwudziestej minucie. GKS jeszcze przed przerwą mógł doprowadzić do wyrównania, ale brakowało skuteczności wśród zawodników GKS-u.

Druga odsłona to już lepsza skuteczność przodkowian. Dwa celne trafienia Jakuba Kwiatkowskiego doprowadziły dać nadzieję na chociaż remis w tym spotkaniu. Jednak ostateczny głos należał do gospodarzy, którzy celnym trafieniem podwyższyli wynik końcowy spotkania.

GKS – Nik. Klawikowski, Pobłocki, Bąk, Sławkowski, Bujak, Młyński, Korpoliński, Littwin,