Niespodziewana porażka w Lipuszu

FOTOGTAFIA: sportnakaszubach.pl
Niestety nikt chyba nie wierzył w tą wiadomość jaka nadeszła z Lipusza. Nasz zespół właśnie w Lipuszu z miejscową Wdą rozgrywał trzecią kolejkę w ramach rozgrywek IV ligi. Niespodzianka tym większa, mianowicie gospodarze tego meczu to beniaminek tych rozgrywek i w pojedynku z naszą drużyną nie był wcale faworytem tego spotkania. Wszyscy liczyli że nasz zespół po dwóch wygranych, łatwo pokona zespół z Lipusza. Niestety rzeczywistość pokazała co innego. Nasi piłkarze zagrali słabo, oddając od początku inicjatywę gospodarzom. W 25 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie karnym, na bramkę zamienił dobrze znany nam Jakub Gronowski. Przodkowianie po utracie bramki próbowali coś zmieni na boisku, jednak im bliżej pola karnego gospodarzy tym naszym zawodnikom brakowało pomysłu na pokonanie bramkarza gospodarzy. W 80 minucie pada drugi gol dla gospodarzy. Teraz po utracie drugiej bramki nasz zespół zaczął grać nieco lepiej, a na efekt nie trzeba było czekać, w 86 minucie Jakub Leszkiewicz zmniejsza rozmiary porażki. Na zdobycie kolejnego gola przez przodkowian zabrakło czasu.

GKS – Kamola, Robakowski, Ruszkul, Tuttas, Wroński /70’ Leszkiewicz/, Wieczorek, Karniluk

/40’ Dampc/, Kwaśnik / 40’ Klecha/, Portasiński / 46’ Zalov/, Niedxwiecki, Jagiełło

rez – Bach, Hański, Matys, Dampc, Klecha, Zalov, Leszkiewicz