Remis w meczu

FOTOGRAFIA: sportnakaszubach.pl

Dwa gole obejrzeli kibice na stadionie w Przodkowie. Spotkanie rozgrywane w ramach czwartej kolejki IV ligi pomiędzy GKS a Stolem Gniewino zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Klecha.

Był to bardzo wyrównany mecz, akcja za akcję. W pierwszej połowie to nasz zespół grał bardzie zdecydowanie i stwarzał bardziej groźniejsze sytuacje do zdobycia bramki. W 28 minucie wreszcie szczęście uśmiechnęło się do naszej drużyny. Po kapitalnym strzale z około 18 metra bramkę zdobywa Mateusz Klecha.

Druga połowa to teraz goście stwarzają sytuacje pod bramką Patryka Kamoli, jednak w niektórych sytuacjach bramkarz nasz broni bardzo dobrze. W 78 minucie błąd w kryciu naszej obrony i goście doprowadzają do remisu. Po zdobyciu wyrównującej bramki przez gości, obie ekipy miały swoje okazję do zdobycia zwycięskiego trafienia, ale wynik sobotniego meczu nie uległ już zmianie.

GKS – Kamola, Robakowski /80’ Matys/, Ruszkul, Tuttas, Klecha / 76’ Leszkiewicz/, Wroński,