Pewne zwycięstwo z Wikęd Luzino

Pewne zwycięstwo z Wikęd  Luzino

Pięć goli zobaczyli kibice, którzy zdecydowali się przyjść zobaczyć w akcji zespół GKS i Wikęd Luzino. Przodkowianie w dobrym stylu pokonali rywala 5:1. Bramki dla GKSu zdobywali: Krystian Patok, Test, Dawid Klawikowski, Rento Doumbouya, Mateusz Niedźwiecki.

Podopieczni Tomasza Bąkowskiego od pierwszych minut przejęli inicjatywę. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do dwudziestej piątej minuty. Po akcji zespołowej bramkę strzela Krystian Patok. Po zdobyciu gola gra wykonaniu GKSu nieco siadła. Do głosu częściej dochodzili piłkarze z Luzina. Przed przerwą swoje okazje mieli jeszcze Mateusz Łuczak i Marcin Dampc, ale zabrakło im skuteczności. Tym samym przodkowanie zeszli na przerwę przy wyniku 1:0.

Druga odsłona była zdecydowanie lepsza w wykonaniu przodkowskiej drużyny. Cztery bramki jakie padły wykonaniu piłkarzy GKSu świadczą o zdecydowanej przewadze podopiecznych Tomasza Bąkowskiego.

Przodkowianie sięgnęli po czwartą wygraną w trwającym okresie przygotowawczym, kolejny sparing zaplanowano na dzień 15.02.2020r godz. 11.00. Mecz odbędzie się na boisku w Gdańsk Kokoszki, a rywalem będzie V ligowy zespół Sokół Zblewo.

GKS I połowa – Kamola, Łapigrowski, Szałek, Test, Formela, Klawikowski, Dampc, Patok, Czychowski, Klecha, Test

II połowa - Rybicki, Patelczyk, Łapigrowski, Szałek, Klawikowski, Doumbouya, Czychowski, Karniluk, Jaskólski, Test, Wesołowski