Piąty sparing

GKS Przodkowo pokonał 3:2 zespół czwarto ligowy Pogoń Lębork, a bramki w tym meczu zdobywali Marcin Dampc, Mateusz Niedźwiecki, Mateusz Klecha. Warto podkreślić, że jest to trzecie pod rząd zwycięstwo podopiecznych Tomasza Bąkowskiego, w cyklu sparingów zimowego okresu przygotowawczego 2020.

Przodkowianie, w całym spotkaniu, okazji wypracowali zdecydowanie więcej od swojego rywala. Zabraklo niestety skuteczności, a piłka po większości strzałów nie leciała w kierunku bramki lub bronił bramkarz Pogoni. Widoczne jednak było przeważanie w posiadaniu futbolówki i chęć kreowania gry. Zespół Pogoni wypracował kilka groźnych prob, ale w tych momentach świetnie w bramce spisali się bramkarze GKSu.

Kolejny sparing już w najbliższą sobotę 08.02.2020, o godzinie 16.00. Miejsce rozegrania spotkania Gdańsk Kokoszki. Przodkowianie zmierzą się z czwarto ligowym Wikęd Luzino.

GKS I połowa – Rybicki, Łapigrowski, Test, Szałek, Dampc, Klawikowski, Niedźwiecki, Patok, Formela, Czychowski, Doumboya

II połowa - Kamola, Szałek, Patelczyk, Test, Wesołowski, Jaskólski, Klecha, Karniluk, Czychowski, Doumboya, Test