Pierwszy test- mecz na remis

Podczas wtorkowego spotkania z Jaguarem Gdańsk zagrało aż jedenastu piłkarzy z innych klubów. Wszyscy z nich za wszelką cenę chcieli się pokazać z dobrej strony sztabowi szkoleniowemu.

W wyjściowej jedenastce zobaczyliśmy samych testowanych zawodników wspomaganych tylko Michałem Szałek i Pawłem Czychowskim. Druga i trzecia tercja była również doskonałą okazją na zaprezentowanie swoich umiejętności. W meczy tym nie brała udział spora grupa pozostałych zawodników GKS-u, która z pewnością otrzyma swoją szansę podczas innych meczów sparingowych. GKS Przodkowo ostatecznie zremisował ten pojedynek 2:2.

Warto jednak podkreślić, że wyniki w okresie przygotowawczym zawsze schodzą na drugi plan. 20 czerwca czeka nas kolejne spotkanie kontrolne. Naszym rywalem będzie drużyna GKS Kowale.