Wróciliśmy do treningów

Tak długiej przerwy od piłki przodkowski GKS jeszcze nie miał. Po blisko 80 dniach kwarantanny wróciliśmy do zajęć. Zawodnicy i trenerzy GKS-u na wspólnym treningu, który odbył się 4 czerwca godz. 18.30 rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu, a ten rozpocząć ma się z początkiem sierpnia. Do tego czasu GKS trenował będzie na swoim obiekcie. W planach są również gry kontrolne. Pierwsza z nich 9.06. z Jaguarem Gdańsk ma być zwieńczeniem pierwszego tygodnia przygotowań.

Szkoleniowcy GKS-u mieli do dyspozycji wszystkich zawodników z poprzedniego sezonu, a także kilkunastu graczy testowanych. Drużyna podzielona została na trzy grupy, które miały zajęcia siłowe i typowo piłkarskie. W ten sposób przodkowski zespół rozpoczął pierwszy tydzień letniego ładowania akumulatorów.

W planach są również gry kontrolne. Pierwsza z nich 9.06. z Jaguarem Gdańsk ma być zwieńczeniem pierwszego tygodnia przygotowań. Później w planach mają mecze z GKS Kowale, Concordią Elbląg, Radunia Stężyca, Lechią II Gdańsk, Kaszubią Kościerzyna, Sokół Zblewo oraz Wikęd Luzino.