Po punkty do niepokonanej Gwardii

W Bałtyckiej III lidze trzecia kolejka. Nasza drużyna uda się do Koszalina, gdzie w sobotę rozegra walkę o ligowe punkty z miejscową Gwardią.

Gospodarz tego meczu jest w tym sezonie wskazywany na drużynę która będzie nadawać ton ligowym rozgrywką. Pokazały wyniki pierwszych dwóch kolejek, w których piłkarze Gwardii Koszalin wygrali oba spotkania.

Na III ligowych boiskach drużyna GKS-u Przodkowo z Gwardią rozegrała dwa spotkania, było to w sezonie 2014/2015. W pierwszym meczu dziesiątej kolejki na boisku w Przodkowie wygrała Gwardia 0:1, natomiast w dwudziestej piątej kolejce w Koszalinie wygrał GKS 1:2.

Patrząc na historię spotkań oraz wyniki z obecnego sezonu faworytem sobotniego spotkania będą gospodarze z Koszalina. Ale patrząc tydzień do tyłu, na mecz z rezerwami Arki Gdynia i to jak przodkowanie się w nim zaprezentowali to nie są z góry na straconej pozycji.

Mamy nadzieję, że podopieczni Sebastiana Letniowskiego pokażą dobrą grę jak w ostatnim meczu ligowym i wtedy o wynik będzie można być spokojny.

Spotkanie pomiędzy Gwardią Koszalin a GKS Przodkowo zostanie rozegrane w sobotę 29 sierpnia na stadionie sportowym w Koszalinie. Początek meczu o godz. 17.00