Radosław Michalski Prezesem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

Radosław  Michalski Prezesem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

22 sierpnia 2020r odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

W zebraniu uczestniczyło 88 delegatów, reprezentujących wszystkie szczeble rozgrywek w naszym województwie.

Wynik wyborów:

Prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosław Michalski

Wiceprezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Matuszewska

Wiceprezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Maciej Wierzbowski

Członkowie Zarządu Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Rafał Bielawa, Józef Dąbrowski, Marek Jankowski, Paweł Kryszałowicz, Anna Moritz, Grzegorz Obiała, Jan Ponulak, Ireneusz Stencel, Rafał Szlas

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Nisiewicz

Nowe władze będą kierować Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej przez najbliższe 4 lata.

W trakcie zebrania Walne Zgromadzenie podjęło uchwałę o nadaniu tytułu Honorowego Członka Pomorskiego Związku Piłki Nożnej panu Gerardowi Sobieckiemu.