Zabrakło czasu na wyrównanie

Od porażki rozpoczęli nowy sezon 2020/21 nasi juniorzy młodsi B1 gr. II. Minimalnie lepsi okazali się gospodarze tego meczu klubu Radunia II Stężyca.

Mecz od początku był bardzo wyrównany, obydwie drużyny mieli kilka sytuacji do zdobycia bramki, jednak szwankowała skuteczność. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 35 minuty. Niestety strzelcem bramki byli gospodarze. Po czterech minutach zrobiło się już 3:0 dla gospodarzy. Już do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Większą determinacją w drugiej połowie wykazali się piłkarze GKS-u. Najpierw w 63 minucie na listę strzelców wpisał się Dominik Stobba. Kolejny gol dla przodkowian padł 82 minucie po celnym trafieniu Mikołaja Czoski. Na doprowadzenie do remisu zabrakło czasu.

Radunia II Stężyca - GKS Przodkowo 3:2 (3:0)

GKS – Deik, Paczoska /85’ Pestka/, Klimkosz, Czoska, Konkel, Belgrau, Stobba /85’ Zinke/,