Seria bez porażki trwa

AUTOR ZDJĘCIA: Bałtyk Gdynia
W sobotę 17 października na stadionie przodkowskim kolejne spotkanie ligowe rozegrali piłkarze GKS-u Przodkowo. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Tomasza Bąkowskiego był zespół Bałtyku Gdynia.

Od samego początku spotkania GKS uzyskał zdecydowana przewagę i groźnie atakował bramkę rywala. Drużyna Bałtyku nastawiła się na kontrataki, ale nawet tych w pierwszej części gry było niewiele i przodkowski bramkarz Arkadiusz Moczadło był niemal bezrobotny.

W 17 minucie meczu wynik otworzył celną główką Dawid Klawikowski wykorzystując celne podanie z rzutu rożnego Mateusza Dąbrowskiego. Na drugiego gola czekaliśmy do 41 minuty. Silna centra z lewej strony boiska wykonaniu Josepha Amoah na przedpole Bałtyku i Łukasz Stasiak celną główką pokonuje bramkarza.

W drugiej części spotkania obraz gry nie uległ zmianie. Nadal to GKS miał zdecydowaną przewagę a Bałtyk bronił się niemal całą jedenastką na własnej połowie. W drugiej połowie Bałtyk praktycznie nie oddał celnego strzału na bramkę Arkadiusza Moczadło. Z kolei GKS szturmował bramkę Bałtyku. W 78 minucie z dużą łatwością ograny został stoper Bałtyku i Dawid Szałecki pokonuje bramkarza strzelając trzeciego gola dla GKS-u. Znakomita gra przodkowian została uwieńczona czwartą bramką w 90 minucie, a zdobywcą bramki przy asyście Mateusza Łuczaka Paweł Czychowski.

GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 4:0 (2:0)

bramki: 1:0 Dawid Klawikowski (17’)

2:0 Łukasz Stasiak (41’)

3:0 Dawid Szałecki (78’)