Juniorzy młodsi B1 gromią Wisłę Długie Pole

Wysokim zwycięstwem zakończył się mecz juniorów młodszych B1. Podopieczni Wiesława Roszkowskiego pokonali na boisku rywala Wisłę Długie Pole aż 2:11.

To był festiwal strzelecki w wykonaniu drużyny GKS z rocznika 2004, która zmierzyła się z ekipą zamykającą ligową tabele. Spotkanie w Długim Polu wcale nie układało się po myśli przodkowian. Gospodarze do trzydziestej minuty spotkania bronili wyniku bezbramkowego. Od wspomnianej minuty festiwal bramkowy otworzył Dominik Stobba. Przed przerwą gola zdobył jeszcze Kacper Wojtalik.

Po zmianie stron prowadzenie kolejno podwyższali Dominik Stobba dwukrotnie, również dwukrotnie Bartłomiej Belgrau i Tomasz Kulesza po jednym trafieniu dołożyli Igor Pawłowski, Mikołaj Czoska, Błażej Belgrau. Gospodarze w samej końcówce spotkania odpowiedzieli dwoma bramkami.

Wisła Długie Pole - GKS Przodkowo 2:11 (0:2)

GKS - P. Chmielewski, Czoska, Konkel, Bł. Belgrau, Stobba, Kulesza, Bart. Belgrau, Oliwier