Sparing nr 2 za nami

W drugim meczu sparingowym GKS Przodkowo pokonał GKS Kowale 7:0. Bramki zdobywali Łukasz Stasiak (3), Krystan Patok (2), Paweł Czychowski, Mateusz Niedźwiecki po (1). Mecz toczył się w powolnym tempie spowodowanym niemiłosiernym upałem. Inicjatywa od początku meczu należała do gospodarzy. Trener Tomasz Bąkowski również i w tym meczu kontrolnym desygnował dwie różne jedenastki. W ocenie trenera większość zawodników spełniła jego zalecenia z czego jest zadowolony.

Kolejny sparing nr. 3 zespół Tomasza Bąkowskiego rozegra w najbliższą sobotę 27.06. w Elblągu. Przeciwnikiem będzie miejscowy zespół Concordii Elbląg.

GKS Przodkowo - GKS Kowale 7:0

bramki: Łukasz Stasiak (3), Krystian Patok (2), Paweł Czychowski , Mateusz Niedźwiecki po (1)

Pierwsza połowa: Test, Test, Szałek, Test, Test, Test, Test, Wysiecki, Łuczak, Czychowski, Test

Druga połowa: Kamola, Karniluk, Patelczyk, Klawikowski, Patok, Dampc, Kręcki, Górak, Niedźwiecki,