Pewne zwycięstwo w kolejnym meczu kontrolnym

W trzecim meczu kontrolnym piłkarze GKS-u Przodkowo pokonali Concordię Elbląg różnicą czterech trafień. Podopieczni trenera Bąkowskiego gole zdobywali, jednego w pierwszej części sobotniego spotkania, natomiast pozostałe trzy w drugiej części.

Pierwsza połowa tego spotkania była bardzo wyrównana, oba zespoły nastawione były na grę z kontry z uważną grą w linii defensywnej. Piłkarze GKS-u na prowadzenie wyszli dopiero w 45 minucie. Strzelcem bramki Michał Szałek wykorzystując zamieszanie pod bramką drużyny z Elbląga.

Całkowicie odmienna była druga połowa, jeśli chodzi o skuteczność naszych zawodników. W 47 minucie podwyższył wynik spotkania po akcji zespołowej Paweł Czychowski. W 60 minucie padł kolejny gol autorstwa Mateusza Łuczaka. Wynik spotkania ustalił w 89 minucie Marcin Karniluk.

GKS Przodkowo - Concordia Elbląg 4:0 (1:0)

bramki: 1:0 Michał Szałek (45’), 2:0 Paweł Czychowski (47’), 3:0 Mateusz Łuczak (60’),

4:0 Marcin Karniluk (89’)

połowa I : Kamola, Szałek, Patelczyk, zawodnik testowany, Kręcki, Łuczak, Wesołowski,

zawodnik testowany, Patok, zawodnik testowany, zawodnik

testowany

połowa II : zawodnik testowany, Patelczyk, zawodnik testowany, Dampc, Niedźwiecki,