Strata punktów w Kartuzach

Proste błędy zadecydowały o porażce młodzików w Kartuzach. Przodkowianie przegrali wyjazdowe spotkanie rozgrywanej w ramach 6 kolejki.

W mecz lepiej weszli gospodarze, którzy po 30 minutach objęli dwubramkowe prowadzenie.

Drugie 30 minut to zdecydowanie lepsza gra naszego zespołu, którzy odpowiedzieli i to dwukrotnie celnymi trafieniami. Na listę strzelców wpisali się Nikodem Bujak i Jakub Kwiatkowski. Jednak na dwie minuty przed końcem spotkania decydujący gol zdobyli gospodarze. Ostatecznie więc komplet punktów pozostał na koncie Cartusii Kartuzy.

Cartusia Kartuzy - GKS Przodkowo 3:2 (2:0)

bramki : 1:0 Mateusz Grzech (21’), 2:0 Maks Szychalewski (25’), 2:1 Nikodem Bujak (37’),

2:2 Jakub Kwiatkowski (52’), 3:2 Maks Szychalewski (58’)

GKS - Klawikowski, Pobłocki, Bąk, Sławkowski, Pepliński, Bujak, Młyński, Korpoliński,