Juniorzy młodsi blisko wygranej z liderem

Podopieczni trenera Wiesława Roszkowskiego zremisowali na boisku w Kolbudach z liderem rozgrywek Akademią Sportu Kolbudy 1:1.

Przodkowianie w tym starciu nie byli stawiani w roli faworyta. Zespół z Kolbud w czterech wcześniejszych spotkaniach zanotował komplet zwycięstw z rekordowymi wynikami, co budziło respekt wśród naszych juniorów młodszych. Sobotni mecz świetnie rozpoczęli nasi piłkarze, którzy objęli prowadzenie po golu Dominika Stobby. Była to 36 minuta. Piłkarze GKS-u zrobili dużo, by zwyciężyć ten pojedynek. W trakcie dziewięćdziesięciu minut regularnie gościli pod bramką gospodarzy. Jednak nie przekładało się to na kolejne trafienie. Taki stan rzeczy zemścił się w 76 minucie w której to gospodarze doprowadzają do wyrównania stanu meczu. Ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami.

Akademia Sportu Kolbudy - GKS Przodkowo 1:1 (0:1)

bramki : 0:1 Dominik Stobba (36’), 1:1 Mateusz Kalkowski (76’)

GKS – Deik, Klimkosz, Konkel, Bł. Belgrau, Domaros, Stobba, Kulesza, Bar. Belgrau, Kitowski,