Szanujemy punkt zdobyty w Kołobrzegu

Podopieczni trenera Bąkowskiego bardzo dobrze wiedzieli że udajemy się na trudny teren by rozegrać mecz siódmej kolejki z faworyzującym przeciwnikiem jakim jest Kotwica Kołobrzeg.

Pierwsze minuty spotkania to głównie gra w środkowej części boiska. Groźne strzały gospodarzy bronił Arkadiusz Moczadło. W 24 minucie ku zaskoczeniu kibiców to nasz zespół otwiera wynik spotkania. W zamieszaniu po rzucie wolnym na listę strzelców wpisuje się Michał Szałek. W 37 minucie tracimy bramkę po wykończeniu przez gospodarzy ataku pozycyjnego. Jest 1:1. Kotwica potrzebowała kilka minut by wyjść w tym meczu na prowadzenie. W 43 minucie tracimy drugiego gola, nie bez winy sędziego asystenta, który nie zareagował na pozycję spalonego zawodnika gospodarzy. W 45 minucie przodkowanie wykonywali rzut wolny. Błąd bramkarza gospodarzy i Przemysław Szur piłkę kieruje do bramki, jednak asystent sędziego podnosi chorągiewkę i sędzia nie uznaje bramki.

Po zmianie stron kibice nadal oglądają otwarty i ciekawy mecz. Nasi piłkarze od początku drugiej połowy nie zamierzali pogodzić się z porażką i odważnie atakowali. W 63 minucie po falowych atakach przodkowian Łukasz Stasiak głową trafia do bramki. W końcówce obie drużyny szukały zwycięskiego gola jednak bez powodzenia.

Oceniając te spotkanie to należy powiedzieć że nie poradziliśmy sobie z agresywnie grającą Kotwicą Kołobrzeg za dużo było nerwowości w naszych poczynaniach. Również można mieć uwagi co do pracy sędziego, myślę że kilka momentów było bardzo kontrowersyjnych.

Ogólnie cieszymy się ze zdobytego punktu na tak gorącym terenie jakim jest Kołobrzeg. Zapraszamy kibiców na stadion w Przodkowie by rozegrać kolejną kolejkę jaka odbędzie się w sobotę 19 września. Mecz zaplanowano na godz. 15.00

ZAPRASZAMY!

Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2:2 (2:1)

bramki - 0:1 Michał Szałek (24’), 2:2 Łukasz Stasiak (63’)