Szczecin Zdobyty

Szczecin  Zdobyty

W minioną sobotę na kolejny mecz w rundzie jesiennej przodkowanie udali się do Szczecina by w niedzielę zmierzyć się z rezerwami Pogoni Szczecin. Po bardzo dobrym meczu ostatecznie komplet punktów wywalczyli podopieczni Łukasza Kowalskiego. Co prawda pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 1:1, ale po dziewięćdziesięciu minutach gry szczecinianie schodzili z boiska pokonani.

Niedzielne zwycięstwo było piątym kolejnym. Przed zakończeniem dwóch kolejek rundy jesiennej w tym roku podopieczni Łukasza Kowalskiego z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów zajmują piąte miejsce w tabeli.

Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1:4 (1:1)

bramki - 0:1 Łukasz Stasiak (14’), 1:1 Kacper Zaborski (25’), 1:2 Przemysław Szur (58’),

1:3 Mateusz Dąbrowski (85’), 1:4 Marcin Dampc (90+4)

GKS - Moczadło, Polański /77’ Patelczyk/, Amoah, Dampc, Czychowski, Szur, Szałecki,

Wesolowski /82’ Niedźwiecki/, Klawikowski /88’ Szałek/, Kręcki /46’ Górak/, Stasiak