Trzech nowych zawodników w GKSie

GKS Przodkowo potwierdził pierwsze transfery tego lata. Przodkowskiego beniaminka III ligi wzmocniło już oficjalnie trzech zawodników. To zapewne nie koniec, bo zarząd klubu chce uzupełnić wakaty po tym, jak kadra uszczupliła się o kilku piłkarzy.

Z klubu Radunia Stężyca do GKS-u Przodkowo przenieśli się 23 letni Robert Wesołowski, który wcześniej był liderem Gromu Nowy Staw i 20 letni Adrian Polański wywodzący się z Arki Gdynia, a kibicom znany z Raduni Stężyca. Trzecim zawodnikiem jest Joseph Amoah, 28- letni Ghańczyk, majacy za sobą występy w klubach tureckich i Gryfie Słupsk

W barwach szaro – bordowych nie zagrają już natomiast Oskar Rybicki (szuka klubu), Cezary Gawron (trwają rozmowy z Cartusią 1923 Kartuzy), Piotr Łapigrowski (gra w klubie futsalu Teamie Lębork), Seweryn Wroński (Gedania Gdańsk), Piotr Ruszkul (szuka klubu), Mohamed Dombouya (Stolem Gniewino), Mateusz Klecha (Sztorm Mosty). Do Sportingu Leźno wypożyczeni zostali dwaj młodzi piłkarze Adrian Formela i Kacper Jaskólski.